PONUKA (chcem predať, prenajať)
Takto označené polia sú pre odoslanie formulára povinné.
 
operácia:
 
druh:
min.výmer:
min.cena:
kraj:
obec:
 
  technické parametre
voda:
elektro:
kanalizácia:
plyn:
vykurovanie:
telefón:
káblová prípojka:
internet:
pivnica:
výťah:
garáž:
doplňujúce údaje:
 
  kontakt
titul:
meno:
priezvisko:
firma:
ulica:
obec:
PSČ:
 
E-Mail:
Telefón:
 
Mám viac ako 16 rokov resp. som zákonný zastupca osoby,ktorá nemá ešte 16 rokov.
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov v zmysle GDPR a zákona č. 18/2018 Z.z. viac info.."
 
 
Vďaka našej širokej databáze, v ktorej evidujeme záujemcov o kúpu domu, bytu, pozemku či inej nehnuteľnosti Vám môžeme zabezpečiť najvýhodnejší predaj Vašej nehnuteľnosti. Nehnuteľnosť, ktorej predaj sprostredkujeme, je prezentovaná prostredníctvom našej webovej stránky, týždenníkov, vývesných tabúľ a najväčších internetových realitných portálov. Našou úlohou je odbremeniť Vás od starostí a stresov, s ktorými neraz predaj nehnuteľnosti súvisí. S potenciálnymi kupcami absolvujeme obhliadky nehnuteľnosti a v prípade uskutočnenia obchodu Vám vyhotovíme všetky potrebné dokumenty / zmluvu o budúcej zmluve, kúpno-predajné zmluvy, návrhy na vklad do katastra nehnuteľností a pod./. Taktiež vieme zabezpečiť kúpu nehnuteľnosti cez hypotekárny úver v spolupráci s najväčšími bankami na Slovensku. A nakoniec, čo je podstatné, ochránime Vás pred možným podvodným, či špekulatívnym konaním, ktoré môže súvisieť s predajom Vašej nehnuteľnosti. Veríme, že budete s našimi službami spokojní a ďakujeme všetkým našim klientom za prejavenú dôveru.

Ak máte akékoľvek otázky, radi Vám odpovieme v našej kancelárii, alebo na našich telefónnych číslach. V prípade, že máte záujem o naše služby, vyplňte prosím tento nezáväzný formulár*.
A.J.K. reality spol. s r. o.
*Spoločnosť  A.J.K. reality  rešpektuje súkromie všetkých užívateľov svojej stránky a preto informácie touto formou poskytnuté nebudú v žiadnom prípade ďalej poskytované tretím osobám ani inak bez súhlasu použité.
 
Vyhľadávanie