Ponúkame na predaj zrekonštruovaný rodinný dom v Čadci, časť Horelica. Priestranný rodinný dom sa nachádza v tichej lokalite na okraji zastavaného územia obce. Pozemok s peknou záhradou má výmeru 787 m2 a je prevažne rovinatého charakteru. Dom prešiel od roku 2010 kompletnou rekonštrukciou exteriéru aj interiéru. Nová je strecha, fasáda so zateplením, plastové okná, inštalácie kúrenia, elektriny, vody, podlahy, kúpeľne, omietky, obklady poschodia, kuchynská linka, krb a pod.  Vykurovanie je ústredné so zdrojom tepla – elektrickým kotlom a tiež liatinovým kotlom na tuhé palivá. Atmosféru dokáže tiež spríjemniť krb nachádzajúci sa v priestrannej kuchyni.

Dom je napojený na verejný vodovod, elektrinu 220 aj 380 V, zavedený je internet, satelit, odpadové vody ústia do vlastnej žumpy (kanalizácia zatiaľ nie je v dosahu).

Úžitková plocha 5-izbového domu je 185 m2. Dom je čiastočne podpivničený – suterén tvorí kotolňa a dve pivničné miestnosti.

Na prízemí sa nachádza predsieň, veranda, kuchyňa, obývacia izba, spálňa, kúpeľňa (rohová vaňa, WC) a schodisko. Poschodie pozostáva z polootvorenej pracovne, spálne so vstavaným šatníkom, spálne so samostatnou kúpeľňou (sprcha, WC) a balkónom, z ktorého je pekný výhľad na slnečnú juhozápadnú stranu. Na poschodí je tiež viacero vstavaných úložných priestorov.

K domu patrí tiež prístrešok pre parkovanie dvoch áut, šopa a koterec.

Dom sa predáva s nábytkom a zariadením, ktoré je už zahrnuté v cene!

€122000,00
€110000,00
KONTAKT PREDAJCA

A.J.K. Reality, spol. s r.o.
A. Hlinku 28
022 01 Čadca
Tel.
Mám záujem o financovanie nehnuteľnosti formou hypotekárneho úveru